Skup samochodów

Skup samochodów Stepnica tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeżeli masz samochód i potrzebujesz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na samodzielny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Szczecinek tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia pożyczki jest potrafienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci znane zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie ufamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz spośród niego dysponować, tak jak do ostatniej pory. Możesz osiągnąć dotację na dowlony projekt oraz bez miejsca jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie dotyczące swej praktyki i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Szczecinek tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę wymagasz stanowić miłym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na bliskiej stronie internetowej, patrząc w nim kwotę pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik przygotowany przez polski układ, który jest do Twojej decyzji na karcie głównej.

3. Po dokonaniu wszystkich określonych w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w układzie kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier da Ci wszystkie potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pożądane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w skóry samochodu istniejemy w mieszkanie pożyczyć Ciż pełniejszą kwotę pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Szczecinek tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci udzielą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla także własnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z własnym agentem.

Skup samochodów Szczecinek tel 887 332 665

Jakie materiały muszę posiadać, aby uzyskać pożyczkę?

Nie domagamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Są zatem : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co toż jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która tworzy, że kredytobiorca odkłada na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego celem zastawu. Na energii umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w swoim posiadaniu, i firma pożyczkowa powoduje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a także odpowiada za jego eksloatację, tak jak tworzyło wtedy stanowisko do ostatniej pory. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń wynikających z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Szczecinek tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments